Konferencja pt. „Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?” – zgłoszenia do 28 września

Kategoria: Konferencje

25 sie 2016

cinibaPolskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji oraz Uniwersytet Śląski zapraszają do udziału w konferencji pt. ?Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej??, która odbędzie się 6 października 2016 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Bankowa 11a, Katowice). Partnerem wydarzenia jest ALTA Sp. z o.o.

W konferencji weźmie udział m.in. prof. Helen Baron, która jest ekspertem w dziedzinie pomiarów psychometrycznych i opracowała ponad 100 oryginalnych testów, w tym do badania osobowości, motywacji, kompetencji i różnych aspektów zdolności, Tatiana Szostok ? dyrektor działu odpowiadającego za realizację projektów konsultingowych i rozwojowych w firmie ALTA sp. z o.o., Paweł Sopkowski ? pionier coachingu i mentoringu w Polsce, który rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat, dr Piotr Prokopowicz ? współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej tworzącej innowacyjne narzędzia diagnozy i rozwoju kompetencji z wykorzystaniem gier symulacyjnych oraz prof. Mare Teichmann, która zajmuje się adaptacją metod badawczych i testów diagnostycznych w obszarze psychologii pracy. Więcej informacji w programie wydarzenia.

Konferencja adresowana jest do:

  • kierowników wyższego szczebla,
  • dyrektorów działów kadr i menedżerów,
  • naukowców specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • doradców w zakresie zarządzania personelem.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenia anglojęzycznych wystąpień. Opłata konferencyjna dla uczestników słuchaczy wynosi 100 zł. Rejestrować można się do środy 28 września poprzez formularz dostępny na stronie: https://goo.gl/forms/wGeMsU8Dp75sV5kp1. Opłatę należy wpłacić na konto 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice. W tytule przelewu należy wpisać: Konferencja HR oraz podać imię i nazwisko uczestnika.

Comments are closed.