VI Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji

Kategoria: Konferencje|Wiadomości

14 gru 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji, który odbędzie się w Łodzi 12-14 września 2024.

Organizatorami wydarzenia są Instytut Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji.

Celem Zjazdu jest otwarcie przestrzeni do refleksji nad zmianami w funkcjonowaniu organizacji i wykonywaniu pracy, jakie zainicjował rozwój technologiczny i społeczny ostatnich 20 lat oraz towarzyszące mu przemiany w hierarchii współdzielonych wartości i stylu życia. Nie zabraknie też miejsca na dyskusję naukową o wadze kapitału psychologicznego w firmach, psychospołecznych warunkach pracy i ich konsekwencjach, w tym nowych zjawiskach takich jak choćby silent quitting czy o nowych trendach w zarządzaniu różnorodnością w środowisku pracy i wykorzystywaniem tego potencjału.

Do udziału w Zjeździe zapraszamy naukowców, studentów i praktyków. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu specjalnym – sesji poświęconej wdrażaniu dobrych praktyk w obszary takie jak HR, zarządzanie zespołami, promocją zdrowia i bezpieczeństwa w pracy.

Najważniejsze informacje dotyczące Zjazdu będą pojawiać się na stronie internetowej: https://www.uni.lodz.pl/pspo24

Comments are closed.