Przejdź do treści

Laur Studencki dla prof. dr hab. Barbary Kożusznik

20 stycznia 2012 r. odbyła się kolejna edycja wręczenia nagród środowiskowych Laury Studenckie. Prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji otrzymała Laur Studencki w kategorii Nagroda Honorowa. Nagrody przyznawane przez studentów Uniwersytetu Śląskiego mają honorować ludzi, organizacje oraz instytucje, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju i upowszechnienia kultury akademickiej.