Bezpieczeństwo w transporcie. Znaczenie czynników psychologicznych

Kategoria: Konferencje|Wiadomości

9 maj 2012

Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zaprasza na konferencję „Bezpieczeństwo w transporcie. Znaczenie czynników psychologicznych”. Celem tego wydarzenia będzie omówienie zarówno aspektu projektowania, wdrażania, jak i ewaluacji procesów związanych z transportem ze szczególnym uwzględnieniem czynników psychologicznych.

Konferencja odbędzie się dnia 31 maja 2012 (czwartek) w auli K. Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla studentów i doktorantów oraz dla członków Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji z opłaconymi składkami członkowskimi. Szczegóły w dziale członkostwo u góry strony. Dla pozostałych osób opłata konferencyjna wynosi 150zł i jedynie te osoby proszone są o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i do udziału w tym wydarzeniu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod adresem: poczta@pspo.org

Konferencję objął honorowym patronatem JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz Europejski Instytut Bezpieczeństwa.

Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest TRECO Sp. z o.o.

Comments are closed.