Patronat PSPO: LETNIA SZKOŁA PSYCHOLOGII PRACY, ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA

Kategoria: Wiadomości

13 mar 2019

LETNIA SZKOŁA PSYCHOLOGII PRACY, ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA organizowana jest przez Instytut Psychologii UAM w Poznaniu oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji. Ma na celu stworzenie platformy do dyskusji i wymiany doświadczeń studentów z różnych ośrodków naukowych w Polsce, z zakresu szeroko pojętej psychologii pracy i organizacji. Program Szkoły obejmuje warsztaty umiejętności menedżerskich oraz spotkania z psychologami-praktykami i przedstawicielami pracodawców. Letnia Szkoła stwarza wyjątkową okazję do poznania osób zainteresowanych rozwojem naukowym i przyszłą karierą zawodową w tym obszarze psychologii.

W roku 2019 Letnia Szkoła nosi tytuł „Jestem w pracy”. Odbędzie się w dn. 16-20 września k. Zielonej Góry (Dwór Kolesin). Program tegorocznych warsztatów koncentruje się na umiejętnościach pracy w zespole i umiejętnościach rozwiązywania trudnych sytuacji relacyjnych.

Pragniemy zaprosić do udziału w Szkole wszystkich studentów (od drugiego roku studiów) zainteresowanych problematyką psychologii pracy, organizacji i zarządzania. Udział w Szkole jest bezpłatny, jednak z uwagi na warsztatowy charakter zajęć, liczba uczestników będzie ograniczona. Rekrutacja będzie prowadzona na podstawie odpowiedzi na trzy pytania w formularzu zgłoszeniowym.

Więcej informacji oraz formularz rekrutacji na stronie: http://letniaszkolappoiz.amu.edu.pl/

Comments are closed.