III Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji – Komunikat 2

Kategoria: Konferencje

13 paź 2017

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy

zajmujący się psychologią pracy i organizacji,

Mamy za sobą duże wydarzenie jakiem był wrześniowy 36 Kongres Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Gdańsku. Z dumą odnotowałem, że po raz pierwszy w trakcie tego Zjazdu odbyło się aż 10 sesji poświęconych zagadnieniom psychologii pracy i organizacji. Po raz pierwszy tematyka ta stała się tak wyraźnie obecna w środowisku. Dlatego mam nadzieję, że nasz Zjazd w przyszłym roku potwierdzi zjawisko rosnącego zainteresowania problematyką psychologii pracy i organizacji.

Zachęcam do jak najszybszego zgłaszania wystąpień. Na zachętę chcę wspomnieć, że jako key-notes zgodzili się wystąpić na naszym Zjeździe Arnold Bakker i Garry Latham ? myślę, że wszystkim znani psychologowie pracy i organizacji. Informację na temat ich wystąpień można zaleźć na stronie konferencji: http://iiizjazdpspo.wixsite.com/konferencja/keynote-speakers-1

Dla osób, które przygotowują się do wysłania swoich zgłoszeń kilka przypomnień:

– Referaty przewidywane są na max.15 minut.

– Autorom plakatów przypominamy, że do ich dyspozycji przygotowaliśmy pionowe plansze o wymiarach 70 x 90 cm (pionowo). W czasie sesji plakatowej jest przewidziane około 3 minut na ustną prezentację każdego plakatu (do mikrofonu).

– Pragnę nadmienić, że uczestnik Zjazdu ma prawo prezentować maksymalnie dwa referaty, niezależnie od tego czy jest pierwszym autorem czy współautorem oraz maksymalnie 3 plakaty.

Pozostaję w oczekiwaniu na zgłoszenia od Państwa ciekawych wystąpień.

Z wyrazami szacunku,

Bohdan Rożnowski

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Comments are closed.